Penis Büyütülebilir mi?

Meme, penis, hap, pompa, doğal ilaç vs, gebelik, oradan buradan... Herhalde biraz yoruldum ve daha az çalışmalıyım, en çok ta bu tip tekrar tekrar gelen insanların kendilerine zarar vereceklerini gördüğüm sorular beni yoruyor. Biraz paylaşmak ve rahatlamak istedim sanırım.

Meme hapla büyür mü?


Önce kadında memenin yani göğüsün nelerden oluştuğunu inceleyelim; Meme en altta adele (kas) dokusu, süt bezleri ve yağ dokusundan oluşur. Adeleyi fazla çalıştırdığınız zaman oradaki yağ dokusu erir ve meme ufalır.
Peki göğüs büyümesi hapla nasıl olacak?

Hap nereyi büyütecek? mantıklı olarak bakarsak;
1- ya yağ dokusunun artması gerek,2- ya da süt bezlerinin büyümesi gerek,
1- yağ dokusunun artması için oraya yağ gelmesi gerekiyor, nereden ve nasıl gelecek bu yağ? tabii ki bu olmuyor.2- süt bezlerinin büyümesi içinse hormon gerekiyor!Bildiğiniz gibi adet öncesi (mensturasyon kanaması öncesi), gebelikte veya doğum sonrası memede süt varken göğüslerinizde büyüme veya sertleşme olur, doğum kontrol hapı kullanan bazı bayanlarımızda da bu olur.
Bunun dışında nasıl olur? OLMAZ yani olması için hormon gerekir!!!


3- tabii üçüncü bir yöntem olarak çeşitli maddeler vererek oradaki - memedeki dokuda ödem (şişme - su toplanması meydana) getirebilirsiniz ama bunu düşünmek veya konuşmak dahi istemiyorum. Demek ki kullandığınız şey doğadanda olsa bitkisel de olsa hormon içeriyor!! Hem nedir bu son on yılın modası; ben doğal ilaç kullanırım, o sentetik, bu bilmem ne, falan filan ... doğal olmayan dediğiniz şeyler uzaydan mı geliyor?Hayır sadece doğadaki maddeler içinden kullanılması gerekli olmayanlar çıkarılıyor, zararlılar atılıyor, vücudun daha kolay kullanabileceği hale getiriliyor, yan etkileri azaltılıyor ve kontrollü olarak kullanımınıza sunuluyor.
Ekmekte pek doğal sayılmaz, başaktan un yapılıyor, su katılıyor, tuz katılıyor, pişiriliyo... Doğal beslenmek için başak mı yemeliyiz?
Sentetikmiş zararlıymış gibi şeyler tamamen uydurmadır, tekrar ediyoruz ilaçlar veya haplar hangi maddelerden yapılıyor, dünyadaki maddelerden. Yapısı değişiyormuş, etinde pişince yapısı değişiyor, çiğ et ve balık mı yiyelim devamlı? Ketçap zararlıdır doğalı domatestir, onu yiyelim öylemi?

Tekrar meme konusuna dönelim; demek ki memeyi büyütmek için slikon gibi dışarıdan konulan maddelerin dışında gerekli olan şey HORMON dur. Hormonlar nereden geliyor, kökeni neresi? Doğadır  ve doğal ürünlerin bazılarıda hormon içerirler.
 
Dünyada en yaygın kanser 1. sırada akciğer kanseridir, 2. sırada ise meme kanseri gelir.
Size kontrollü içindeki miktarları belirlenmiş ilaçlar sunulurken siz ne olduğu tam bilinmeyen, YAN etkileri ve uzun vadede memenizde ve vücudunuzda neler oluşturacağı bilinmeyen şeyleri kullanarak neden rizikoya giriyorsunuz.


Nedir bu zaaf? Uzmanlar bu şekilde meme büyümez diyorsa neden hala üstüne gidiyorsunuz?
Zengin olmayı planlayanlar için; ben daha fazla ısrar gelirse yapacağım galiba bu işi;
1. Tamamen doğal ilaçlardan oluşan bir yer açacağım, artık toz , toprak, ot toplayıp gelene bir tutam vereceğim, masrafım sıfır olacak, peki ya vicdanım onu nasıl sıfırlayacağım?
2. Meme büyüten doğal kökenli ürünler satacağım, tamamen doğaldır demem yeterli olacak galiba
3. Penis büyütme ilaçları ve tozları satacağım (sayfalarca yazı yazdım, yazdık, pompa ile ilaç ile - [özel ve gerekli tedavinin dışında tabii ki], penis büyümez dedik, her gün hala yüzlerce e-mail geliyor; penisim şu kadar, nasıl büyütürüm, pompamı alsam, hap mı?
Cevap: Penis bu yaştan sonra büyümez ve de penisiniz yeterli boyuttadır gelen cevap; daha büyük olsun, şu sitede ama böyle yazıyor.
Cevap:
Yok.
1. Ek olarak; marstan getirdiğimiz sertleşme sağlayıcı haplar vardı ama viagra önce piyasaya çıktı satamadık.
2. Kürtaj yapmadan gebeliği bitiren haplar satacağım!!! Türkiye koşullarında ve bugünkü şartlarda gebe kaldıktan sonra tek çare kürtaj yaptırmaktır diyoruz, gebe kalan önce eczaneye veya arkadaşına gidiyor, üç beş hap, bir iki iğne zehirlenip geliyor, çocuk düşmedi bunu alalım diyor. Bu tip ilaçlar var ama Türkiye'de yok.
3. İşi daha da ilerletirsem muayene etmeden e-mail yazan kişinin kızlık zarının bozulup bozulmadığına veya yaşadığı ilişki sonrasında gebe kalıp kalamayacağını söyleyeceğim, tabii iyi bir ücret alarak
4. Aslında doğacak bebeğin kız mı? erkek mi? olacağını sağlayıcı hap mı üretsem yoksa takvim mi çıkarsam bilemiyorum, mesela cinsiyet tayini için çin takvimi.
5. En üzüldüğüm şey ise şu geçen sene çıkmıştı selülit hapları - selüloz gibi bir şeydi adı, o furyayı kaçırdık, ha birde saç çıkaran ilaç dönemi vardı o da gitti, onuda kaçırdık, ama aradan biraz geçsin tekrarçıkarılabilir yeni bir isimle.
6. Muska işine ne dersiniz? Okunmuş su veya pirinç pazarlasam? Bu tip piyasalar var ve bazı insanlar sizin iyi niyetiniz ve güveninizden faydalanıp size zarar vererek para kazanıyorlar.
Sizleri seviyoruz, lütfen kendinize zarar vermeyin, ilime ve bilime inanın.

Bize Ulaşın

Büyükdere Cd. Defne Apt.
No:56 D:7 Mecidiyeköy
Şişli 34387
İSTANBUL  Türkiye
TEL : +90 212 231 55 55
GSM : +90 532 231 55 55
Skype İle Ara