Erken Boşalıyorum Ne Yapmam Lazım?

Her şeyden önce kişinin ciddi anlamda bu süreçten (erken boşalmadan) kurtulmayı yani tedavi olmayı istemesi gerekir. Tedavi olmak istiyorum demekle tabii ki gerçek bir istek ortaya çıkmamaktadır. Süreç içerisinde tedavinin gerçekleşebilmesi için bir bedel ödemeniz ve zaman ayırmanız gerekir.

Herkesin bunu yönetebilecek beceriye sahip olduğunu bu kişinin diğer insanlardan bir farkı olmadığını diğer insanlar nasıl bu süreci yönetebiliyorlarsa onun da gereğini yaptığı zaman bunu yönetebileceğini bilmesi, istemesi, inanması ve tabii ki çözüm yolunda gereken şeyleri yapması gerekir.

Erken boşalma sorununuz var ise, bu birçok erkeğin yaşadığı bir sorundur. Bu sorunun tedavi edilmediği durumlarda insan hayatında yerleşik bir problem haline gelir. Her yaşta ve eğitimdeki erkek bu sorunu yaşayabilir. Problem haline gelmeden çözümünü bulmak ve çözümü için bir doktora-terapiste başvurmak gerekir.

Problemler, hastalıklar insanlar içindir. Bunları sıkıntı haline gelmeden çözmek gerekir yoksa yerleştiği zaman çok ciddi sıkıntılar yaratabilmektedir. Cinsel problemler için çözüm aramaktan sıkılmamalı, utanmamalı ve bunu ertelememeliyiz.

Copyright © 2018 erkenbosalmasorunu.com