Erken Boşalmanın Hissettirdikleri

Erken boşalan erkekler neler hisseder?

Boşalma sürecini kontrol edemeyip ilişkiyi partneri boşalmadan tamamlayan erkek kendini kötü ve yetersiz ve aynı zamanda bir erkek gibi hissetmemekle birlikte partnerini tatmin edemediği için sıkıntılanır. Bu kaygı ve sıkıntı ile bir daha ilişkiye daha fazla kaygı başlayarak zihnini şartlayarak o ilişkide de erken boşalır hale gelmektedir. Sonuç kötü olduğu zaman sıkıntılı bir ilişkiden sonra farkına varmadan cinsel ilişkiden kaçılır hale geliniyor. Bu da ilişki arasındaki zamanı uzatmaktadır. Uzayan zamanla beraber daha fazla fiziksel ve duygusal açlıkla beraber kişide daha da erken boşalma meydana gelmektedir.

Partneri tarafından tatmin edilmeyen kadın da kendini kullanılmış, tatmin olamamış fiziksel ve duygusal olarak eksik hissediyor ve bu da çiftler arasında farkına varmadan sosyal ilişkileri de bozarak, toleranssızlıklar geliştirmektedir. Gündüz yaşanan bir süreç, gece yatağa, yatakta kötü geçen bir süreç gündüz sosyal ilişkiye, iş hayatını etkiliyor ve kısır bir döngünün içinde tamamen kaybolmaktadır. Evliliğin büyük bir parçasını cinsel yaşam oluşturmaktadır. Ve bu cinselliği sağlıklı olarak yaşamadığınız zaman evlilik içinde de bir takım problemler, sarsıntılar meydana gelmektedir.

Sonuç olarak, bu süreç artık her iki taraf için yıldırıcı bir hale gelmeden, problem oluşturmadan süreci kontrol edemediğini hisseden erkek bunun çözüm yoluna (erken boşalmanın çözümü) gitmelidir.

Copyright © 2018 erkenbosalmasorunu.com