Mastürbasyon

İnsanların yüzde doksanbeşi (%95'i) masturbasyon yapar, peki kalan yüzde beşi (% 5'i) ne yapar? Kalan %5'i yalan söyler! Biraz yumuşatırsak bunu; yaptıkları şeyi masturbasyon olarak kabul etmemeye çalışırlar, ya da masturbasyon yaptıklarını bilmezler. Cinsel organlarla ilgili haz verici her şey masturbasyon sayılabilir, mesela bir kadının heyecanlanıp bacaklarını sıkıştırıp bırakması bile ve masturbasyonda illa orgazma ulaşmak gerekmez.

Penis Eğriliği

İnsan vücudundaki eş organların (eller, gözler, testisler gibi) hiç biri birbirinin aynısı değildir, arada mutlaka bazı farklar vardır. Tüm insanlarında yapıları ve organları hem dış görünüş olarak hem de işlevleri sırasında farklılıklar gösterirler. Bu farklılık bazen çok çok az, bazen ise çok fazla olabilir.

Penis Büyütülebilir mi?

Meme, penis, hap, pompa, doğal ilaç vs, gebelik, oradan buradan... Herhalde biraz yoruldum ve daha az çalışmalıyım, en çok ta bu tip tekrar tekrar gelen insanların kendilerine zarar vereceklerini gördüğüm sorular beni yoruyor. Biraz paylaşmak ve rahatlamak istedim sanırım.

Sertleşme Problemi

Sertleşememe, birçok erkeğin özellikle de orta yaş ve üstü erkeklerin birçoğunun ciddi bir kaygısıdır. Erkek cinsel ilişkide daha çok penisiyle değerlendirilmektedir. Kadın yapısı gereği,  istemese de uygun olmasa da erkeğe vereceği cinsel hizmet yönünden  özel bir hazırlık yapmasına gerek yoktur. Her zaman, her yerde, her şekilde ilişkiye girebilir.

Bize Ulaşın

Büyükdere Cd. Defne Apt.
No:56 D:7 Mecidiyeköy
Şişli 34387
İSTANBUL  Türkiye
TEL : +90 212 231 55 55
GSM : +90 532 231 55 55
Skype İle Ara